AYIM…GÜNEŞİM…YÜKSELENİM…

neaastrolojik

YEPYENİ BİR SEMİNER DUYURUM VAR SİZ ASTROLOJİ SEVERLERE 🙂 

NEA YAŞAM MERKEZİ‘nde sizleri astrolojinin sembolik dili yardımı ile belki de şimdiye dek fark etmediğiniz özellikleri ve bunların altında yatan astrolojik dinamikleri keşfetmek amacı ile bir yolculuğa davet ediyorum.

Neler mi öğreneceğiz bu seminerde:

Güneş, Ay ve Yükselen üçlüsü adeta insan karakterinin omurgasını oluşturur astrolojik olarak ve çok önemlidir. İşte bu astroloji sohbetimizde bu üç önemli unsuru ve hayatımızdaki yansımalarını mercek altına alacağız.

Haritalarımızdaki GÜNEŞ’e döneceğiz yüzümüzü ve neler anlatıyor bize, nerede parlıyor haritamızda onu anlayacağız. Doğuştan getirdiğimiz kişilik özelliklerimiz neler ? Hayatta kalbimizi koymak için ne arıyoruz ? Kişsel gücümüzü  nerede bulabilir ve yükseltebiliriz? Ne tür deneyimlere açığım kişiliğimi ortaya çıkarmak adına ?

Ardından AY’a ve ondan bize yansıyan enerjilere odaklanacağız.

ay burcu

Duygusal karakterimizi ve ruhumuzu şekillendiren  AY bizlere neler anlatmakta astrolojik lisanı İle? Duygularımızı, korkularımızı, duygusal ihtiyaçlarımızı ve bilinç altımızı şekillendiren enerjilerden ne kadar haberimiz var? Mutluluğumuz için gerekli deneyimler neler ?

AY ve GÜNEŞ’i öğrendik. Peki bunları hangi ambalaja sarıp sarmalayıp dış dünyaya sunuyoruz ? YÜKSELEN BURCUMUZ ne diyor bizlere? Hangi motivasyonlar bizi hareket geçirip ifademizi ve duruşumuzu belirliyor? Hayata hangi pencereden bakıyoruz?

Seminerin sonunda ise “sentez” ve “gölge” burçlarımızı da öğrenerek kişiliğimiz üzerinde en baskın olan ve rahatça vurguladığımız temaları ve gölgede kalan  vurgulamakta ortaya çıkarmakta eksik kaldığımız, zorlandığımız noktaları ele alacağız.

KATILIM İÇİN NELER GEREKİYOR ?

Seminer Güneş, Ay ve Yükselen burç hakkında genel bilgilerin verilmesi ile başlayacak daha sonra ise katılımcıların bireysel haritaları ile devam edecektir. Bu nedenle katılımcıların doğum yılı, yeri , günü ve saatini seminer öncesi kayıt yaptırırken NEA YAŞAM MERKEZİ’nin  (212) 219 19 30 numaralı telefonuna iletmeleri gerekmektedir.

Tam doğum saatinin bilinmesi elde edilecek astroloji verilerin yorumlanmasını daha sağlıklı kılacaktır. Doğum saatini net olarak bilmeyen kişiler bir zaman aralığı dahilinde (öğlen 12-1 arası gibi) belirtmesi gerekmektedir.

SEMİNER TARİHİ  ve SAATİ : 4 Eylül 2016  Pazar  17:30- 20:00

SEMİNER ÜCRETİ : 100 TL.

ADRES:Teşvikiye mh. Poyracık sk. İlgen apt.No:28 kat 4 Daire 15 Nişantaşı

(Amerikan Hastanesi Karşısı)

http://neayasam.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s