30 Ekim Akrep Burcu Yeni Ayı Hangi Hayat Alanınızda Doğuyor ?

30 Ekim 2016 Pazar günü İstanbul saati ile 19:38 de Akrep burcunun 7. derecesinde Yeniay oluşacak. Genel etkilerini buradan 30 EKİM AKREP BURCUNDA YENİ AY: SİL BAŞTAN BAŞLAMAK GEREK BAZEN… okuyabilirsiniz. Burçlara göre etkilerine baktığımızda ;

kocburcu

Ortak kullanımlar ve paylaşımlar, kendi kazancınız dışında eşinizin ve ortağınızın gelirleri alanında bir takım bitişler ve bunun devamında sorunların çözümüne yönelik kararlar alabilirsiniz. Maddi kazanımlar açısından burcunuzda etkili olacak bu yeni ayda atacağınız adımlarda, alacağınız kararlarda kazanç ve maliyet hesabını iyi planlamanız gerekmekte. Eş ve ortaktan elde edeceğiniz gelirlerde, burs veya kredi başvurularında yoğun beklenti içerisinde olmanız, bunların sürpriz biçimde isteğiniz doğrultuda gelişme kaydedememesi yüzünden hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz var. Bu yeni ayda kazanç elde etmekten çok, harcamalarınızı kontrol altına almak adına yeni kararlar almanız gerekebilir.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Koç burçları 🙂

bogaburcu

Evlilik veya ortaklı işlerinizde yeni bir sayfa açmak için uygun etkiler olabilir sizin için. Bu alanlarda sorunlarınız varsa öncesinde bunu çözmek adına kararlar almak, kronikleşmiş, ne kadar uğraşsanız da bir sonuca ulaşamadığınız sorunlar varsa bunları kesip atmak söz konusu olabilir. Yeni ayda kışkırtıcı, size meydan okuyucu durumlar yaşayabilirsiniz partnerinizle.Belki de şimdiye dek söylemediğiniz içinizde tuttuğunuz şeyleri söylemek ve ilişkinin yönünü belirleyecek eylemler içerisine girebilirsiniz. Diliniz sivri, eleştirileriniz yaralayıcı olabilir. Yeni ay ilişkiler alanınızda gerçekleştiği için bu alanda sorunları olanlara keskin bitişler ya da sorunu çözmek adına çözümler gelecektir yeni ayda. Hukuksal konularda, mahkemelerle ilgili bir takım girişimler olabilir ya da sizi kanuni olarak yasal yollara yöneltecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Boğa burçları 🙂

ikizlerburcu

Günlük rutin işlerinizi düzenlemek, bu alanda verimli olmak adına  gözünüzden kaçan ayrıntıları yakalamak, iş ve çalışma koşullarınızda yeni bir takım düzenlemeler yapmak adına girişimler yapabilirsiniz. İş ortamınızda ya da birlikte iş yaptığınız insanlarla ilgili olarak değişimler yaşayabilirsiniz. Fiziksel olarak sizi zorlayan ya da psikolojik olarak rahatsız eden bir takım koşullara maruz kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz, kendinize bir iyilik yaparak bu konularda sizi rahatlatacak yeni egzersiz programlarına ya da beslenme düzenine geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kendi kendinize bazı şeyleri kuruntu haline getirseniz de endişelerinizi gidermek adına tetkikler yaptırıp içinizi rahatlatmak en iyi seçenek olabilir. Rahim, yumurtalık, üreme organları, basur  ve boşaltım sistemi rahatsızlıklarına yatkınlık Akrep yeni ayı ile çok fazla gündeme gelebilir. Maddi anlamda gereksiz risklerden , iyi planlanmamış yatırımlardan ve abartılı harcamalardan kaçınmalısınız.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili İkizler burçları 🙂

yengecburcu

Sevgili Yengeç burçları Yeni ay enerjileri burcunuzla uyumlu olacak. Aşk, yaratıcılık, çocuklar ve spekülatif kazançlar alanınızda gerçekleşecek olan Akrep Yeni ayı sizleri bu konularda destekleyecektir. Yeni bir hobiye başlamak, kalbi boş olanların bir aşk ilişkisine başlaması söz konusu olabilir. Çocuğu olan anne ya da baba Yengeçler çocukları ile eğlenceli, hoş ortamlarda daha fazla vakit geçirebilir, onlar adına güzel haberler ve gelişmeler gündeme gelebilir. Bebek sahibi olmak isteyen yengeç burçları açısından da sürpriz hamilelikler gündeme gelebilir. sanatla ilgilenen, yaratıcı işler yapan Yengeç burçları ise yaratım güçlerinin ve ilhamlarının artışını gözlemleyebilirler. Şans oyunları, spekülatif girişimler, borsa vb. şans sizden yana görülmekle birlikte yine de temkinli olup bütçenizi aşmamaya çalışmalısınız. Evli olan yengeç burçlarını ev içerisinde gerginlikler yaşanabilme ihtimaline karşı da uyarmak isterim. Eşinizle karşılıklı meydan okuyucu tavırlar içerisinde olmamaya, dilinizle birbirinizi yaralamamaya dikkat etmelisiniz.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Yengeç burçları 🙂

aslanburcu

Ev ve aile ortamınız, yuvanız ve kendi özel alanınızla ilgili kararlar almanızı gerektirecek bir yeni ay yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler yapmak, tadilat vb. ya da yeni bir eve taşınmak planlarınız arasında yer alabilir. Geçmişle ya da erken çocukluk döneminize ait belki de babanızla ilgili bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen bir takım alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi aile köklerinize yönlendirebileceğiniz, bu sayede yüzleşmeler yaşayarak belki de zorlu hatıralarınızı şifalandırabileceğiniz bir yeni ay olabilir sizin için. Günlük hayatınızın rutinleri, iş ve çalışma ortamınızda olabilecek stresli durumlar huzurunuzun kaçmasına neden olabilir.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Aslan burçları 🙂

başakburcu

Yeni ay sizlerin yakın çevre, iletişim , komşu ve akrabalarınız, kardeşlerinizi anlatan alanda gerçekleşmekte.Yakın çevrenizle ilgili bir takım kararlar alıp, yeni adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizde seyahatler artabilir, sizi harekete geçiren, daha aktif olmanıza yol açabilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Kişisel bağlantılarınızın, anlaşma ve sözleşmelerinizin, toplantıların artacağı bir dönem olabilir sizin için. Kısa süreli eğitimler almanızı gerektiren koşullar, kısa mesafeli yolculuklara çıkmanız gerektiren durumlar gerçekleşebilir.Hayatınızda daha mücadele içerisinde olmanızı gerektirebilecek görüşmeler olabilir. Kardeşiniz varsa eğer, onunla ilgili ilişkinizde rekabete açık durumlar gerçekleşebilir.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Başak burçları 🙂

terazi-burcu

Mali durumunuz ve finansal kaynaklarınızla ilgili yeni planlar ve projeler gündeme gelebilir. İçinize dönüp kendi kendinizle baş başa kalıp bu güne dek kullanmadığınız atıl olan yeteneklerinizi keşfedip belki de bunları maddi anlamda getirisi olan işlere dönüştürebilmek isteyebilirsiniz. Akrep burcundaki yeni ay bu anlamda size destek olacaktır. Karşıt evinizde bulunan Uranüs etkisi ile bugüne dek sizin için pek de anlamlı olmayan, verimsiz, güvenilmez olduğuna karar verdiğiniz ortaklıklar, ikili ilişkiler , sözleşme ve anlaşmalara ani bir kararla nokta koyabilirsiniz. Bu belki de sizin dışınızda gelişen bir takım olaylar neticesinde de olabilir ki her anlamda ne yaşanırsa yaşansın karşınızdaki fırsatları iyi değerlendirebilirseniz maddi ve manevi olarak tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Terazi burçları 🙂

akrepburcu

Yeni ay sizin burcunuzda gerçekleşiyor sevgili Akrep burçları. ilgi göreceğiniz, dikkat çekici kararlar alabileceğiniz, kendinize olan güveninizin daha da yükselebileceği yeni olaylar gündeminize gelebilir. Kişisel anlamda bazı projelere start vermek isteyebilirsiniz ki bunu yapmalısınız da 🙂 Kendinizi ön plana çıkarmaktan hoşnut olamayan biri olsanız dahi sizin dışınızda gelişebilecek sürpriz olaylar ve kişiler sayesinde göz önünde olabileceksiniz. Hayatta hedeflerim neler ? Bu hedeflere nasıl ulaşabilirim ? Şimdiye dek neden ulaşamadım ve neler buna engel oldu ? Kendimde ne gibi özellikleri değiştirmem gerekiyor ? sorularının cevaplarını arayabileceğiniz ve bulduğunuz yanıtlarla yeni adımlar atamaya karar vereceğiniz bir dönem olabilir sizler için. Hayatınızda gereksiz olduğuna inandığınız olayları ve kişileri geride bırakabileceğiniz gibi,fiziksel olarak da kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Bazı alışkanlıklarınızı bırakmak, kişisel konfor alanlarınızdan çıkmak belki sizi zorlayabilir bu nedenle kendinize fazla yüklenmemeli, sinirlerinizi kontrol etmeli, dilinizle kimseyi incitmemeye özen göstermelisiniz ki en çok da kendi kendinize karşı yaralayıcı olmamaya çalışmalısınız.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Akrep burçları 🙂

yayburcu

Akrep Yeni ayı sizin için yeni başlangıçlardan ziyade içinize dönüp hayatınızda aksayan yönleri bulmak, yapabilecekken yapmaktan vazgeçtiğiniz şeyleri keşfetmek, karar veremediğiniz, adım atmaktan korktuğunuz olayları keşfetmek, bulup ortaya çıkarmak ve onların çözümüne yönelik kararlar almak yönünde çalışabilir. Elinizde olmayan, sizin dışınızda gelişen olaylar karşısında sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Hakkınızın yendiğini, ne yaparsanız yapın bi türlü istediğiniz kadar ilerleyemediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Sanki hayatınızın iplerini  başka biri elinde tutuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Eski, miadını çoktan doldurmuş kişiler ve olaylarla bağınızı kopartıp, hayatınızda toplu bir temizlik yapmak isteyebilirsiniz 🙂 Bu Yeni ayda biraz daha iç dünyanızda kalmalı, insanlar ve olaylar hakkında karar vermek için acele etmemeli, sağduyunuzu her daim korumaya çalışmalısınız.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Yay burçları 🙂

oglakburcu

Geleceğinize dair umutlar, yeni arkadaşlıklar, yeni bir sosyal çevreye ve gruba dahil olmak gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz bu yeni ayda. Kimi Oğlak burçları işten elde ettikleri gelirlerle ilgili olarak olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Karşınıza yeni fırsatlar, sizi mutlu edecek sürpriz gelişmeler çıkabilir,bunları değerlendirebilirsiniz. Aşırı endişelenerek hırslı hamleler yapmaktan sakınmalısınız. Arkadaş gruplarınız içerisinde kendi bireyselliğinizi fark ettirmek ve orijinal fikirler ileri sürmek adına karşınızdaki kişilerle çatışma riskiniz de olabilir, onları kırmadan, çatışma yaratmadan kendinizi ortaya koymalısınız. İçinizden yükselen macera tutkusunu engellemeyin ama oluşabilecek riskler konusunda da tedbirli davranmaya özen göstererek gruplar ve organizasyonlar içerisinde yer alın.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Oğlak burçları 🙂

kovaburcu

Kariyer ve meslek alanınızda gerçekleşecek Akrep buru yeni ayı ile birlikte toplum içerisinde duruşunuzu etkili kılmak adına bir takım yeni adımlar atabilirsiniz. İçinizdeki çekingen ve mesafeli duruşunuzu değiştirmek, daha çok göz önünde olabileceğiniz projeler içerisinde yer almak ilk adımlarınız arasında ter alabilir 🙂 Daha yaratıcı, daha etkin, daha yapıcı kararlar almak isteyebilirsiniz.Sahip olduğunuz işinizi değiştirip daha göz önünde olabileceğiniz, kendi bireyselliğinizi daha fazla ortaya koyabileceğiniz işlere kaymak isteyebilirsiniz. Var olan işinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili ya da aşk hayatınızla ilgili sorunlar varsa öncelikle bunların çözümü yönünde de adım atmak isteyebilirsiniz.Geçmişte yaşadığınız ve belki hala yine yaşayabileceğinize dair inandığınız olumsuz durumlar varsa bu konular ile ilgili bunların çözümüne yönelik radikal değişimler ve kararlar alabilirsiniz. Ebeveynlerinizin sağlık sorunları ile ilgili ilgilenmeniz gereken şartlar da gündeminize gelebilir, onlar adına da düşünüp karar almanız gereken, sorumluluğunuzu arttıracak durumlar yaşanabilir.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Kova burçları 🙂

balikburcu

Manevi anlamda gelişmenize yardımı olacak yeni inanç sistemleri, felsefeler, uzak ülkelere yolculuk fırsatları, yeni eğitim fırsatları bu yeni ay döneminde gündeminize gelebilir. Maddi anlamda ani oluşacak durumlar belki de yeni masraflar karşısında kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Hayallerinizin peşine düşüp belki yeni bir eğitime başlamak, gitmek istediğiniz bir ülkeye seyahat etmek ya da bir konu hakkında kitap yazıp yayınlamak ,geniş kitlelere adınızı ya da işinizi duyurabilecek  yayın faaliyetlerinde bulunmak gibi istekleriniz olabilir. Bütün bu hayallerinizin peşine düşün zira bu Yeni ay sizin burcunuz ile olumlu bir görünümde olacak.

Akrep yeni ayının hayatınızda kalıcı dönüşümler ve güzel başlangıçlar yapmasını diliyorum sevgili Balık burçları 🙂

Sevgi ve umutla, gökyüzü rehberimiz olsun.

Hülya DEĞER   Dip.ASA

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s