DOĞUM HARİTALARIMIZDA ANNEMİZİN VE ANNELİĞİMİZİN ŞİFRELERİ

 

NEA DUYURU

 

DOĞUM HARİTALARIMIZDA ANNEMİZ VE ANNELİĞİMİZİN ŞİFRELERİ…

Doğum haritalarımız tıpkı parmak izimiz gibi eşsiz olup bize özel şifreler ile doludur. Tüm yaşamımızın hikayesi özel semboller ile şifrelenirken  bunların içerisinde doğduğumuz aile, annemiz, annemiz ile olan ilişkimiz, ondan ne kadar beslendiğimiz, aramızdaki ilişkinin yapısı, ondan edindiğimiz ilk davranış kalıplarımıza dair de bilgiler de yer alır. Her birimizin çocukluk yıllarına dair deneyimleri doğum haritalarımız üzerinden çok rahat okunabilir. Mutlu geçirdiğimiz çocukluk anılarımız kadar, yaşadığımız travmatik deneyimler ve bunların kişiliğimiz üzerindeki etkilerini de yine doğum haritalarımız içerinden okumak mümkündür.

Ailemizden ve özellikle annemizden aldığımız, yıllar içerisinde de aramızdaki ilişki ile şekillenen kalıplarımız, pozitif ya da negatif koşullanmalarımız, Onun psikolojisinden bize yansıyanlar elbette ki kendimiz aile kurunca, hele ki anne- baba olunca bunlardan etkilenecektir. Kendi çocuğumuz ile kurduğumuz ilişkimiz, anne- baba olarak ona olan yaklaşımımız, duygusal ve fiziksel besleme kapasitemiz, çocuğumuzla olan bağımızda daha doyumlu, mutlu ve güven içerisinde kuracağımız ilişkimize dair en değerli bilgileri de yine bu seminerde kendi doğum haritalarınız içerisinden öğrenebileceksiniz.

11 MAYIS 2019  saat 13: 00 gerçekleşecek bu seminerde Astrolog Hülya Değer; bireysel doğum haritalarınız üzerinden annenize, onunla aranızdaki ilişkiye, anne iseniz eğer çocuğunuz ile olan ilişkinize, bu ilişkinin pozitif ya da negatif koşullanmalarına dair astrolojik şifreleri anlatacak. Daha doyumlu ve mutlu anne-çocuk ilişkisi kurmak adına size kendi haritalarınız üzerinden ipuçları verecek.

Etkinlik katılımcıların kendi haritaları üzerinden ilerleyeceği için seminerde bizimle birlikte olacak dostlarımızın doğum bilgilerine ihtiyaç vardır. Katılımcıların 10 Mayıs 2019 CUMA  gününe dek doğum bilgilerini gün, ay, yıl, yer ve saat olarak astrolojirehber@gmail.com adresine ya da NEA YAŞAM AKADEMİSİ  ne göndermeleri gerekmektedir.

REZERVASYON VE KAYIT: NEA YAŞAM AKADEMİSİ

Poyracık Sok. No:28 D:15 Nişantaşı (Amerikan Hastanesi Karşısı)

Rezervasyon Telefonu :  0.212. 219 19 30                                                                                      ETKİNLİK ÜCRETİ: 100 TL                                                                                                                                                    

Şimdiden tüm annelerimizin ve yüreğinde anne sevgisine, sıcaklığına yer verenlerin bu güzel ve özel günlerini kutluyorum.

Sevgi ve ışıkla, gökyüzü rehberimiz olsun….

Hülya DEĞER  Dip. ASA

 

NOT: Arzu edenler aşağıdaki formu doldurarak da seminere katılabilirler..

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s