MUTLU YILLAR BOĞA BURÇLARI…

taurus_main

Güneş bugün Boğa Burcuna giriyor ve hepimiz Koç burcunun o enerjik ve ateşli enerjisinden daha dingin ve sakin, huzur arayışında olan, üretken Boğa burcu enerjisine geçiş yapıyoruz.

Hepinizin doğum günü kutlu olsun sevgili Boğalar.

Peki bir Boğa varsa hayatınızda ve onu gerçekten mutlu etmek istiyorsanız (en azından bu doğum gününde bir sürpriz hazırlıyorsanız 🙂 ) neler yapmalısınız öğrenmek ister misiniz ? Hadi bakalım başlıyoruz o zaman :

Madde 1 : Eğer bir Boğa Burcunu mutlu etmek istiyorsanız kesinlikle açken ve yorgunken onunla konuşmayın.

Madde 2 : Midesine düşkün olan Boğalar sizden hazır sofralar,zengin ve lezzetli menüler beklerler unutmayın. Bu bebek Boğalar için de geçerli, beslenme düzenine lütfen dikkat edin 🙂

Madde 3 : Romantik bir yemek için bir Boğayı evinize davet ettiyseniz kesinlikle 5 duyusuna hitap edin.Yani iyi bir yemek, iyi bir sunum, lezzetli kokular, fonda da bir müzik mutlaka olmalı.

Madde 4 : Bir Boğaya asla ucuz bir hediye almayın. Lüksten ve konfordan hoşlanan Boğalar kaliteye ve markaya önem verirler.

Madde 5 : Boğalar konuşurken onları dinleyin ve fikirlerini değiştirmeleri için onlara sakın baskı yapmayın.Onun fikirlerini değiştirmeye çalıştığınızı hissederse tamamen sizinle zıtlaşabilir.

Madde 6 : Sanatın her türüne ,yeteneklerini gösterebileceği faaliyetlere katılması yolunda onu destekleyin. Yetenekleri konusunda ona övgülerde bulunmayı ihmal etmeyin. Müzikten çok hoşlanırlar ve sevdiği sanatçının bir konserine bilet hediye ederseniz çok mutlu edebilirsiniz onları.

Madde 7: Bir Boğanın kullandığı parfümü,takılarını,kılık kıyafetini,arabasını,evini kısaca sahip olduklarını övmekten,taktir etmekten geri durmayın.

Madde 8 : Boğa Burçları doğaya düşkün bir burçtur.Bir toprak elementi olan Boğa için açık havada yapacağınız her tür aktivite onu mutlu edecektir.

En önemli ve son bir madde : Hayatınızda bir Boğa Burcu varsa çok şanslısınız 🙂 Yaşamınızda gerçek ve tutarlı bir sevgiyi ,sadakati, adeta bereketli bir toprak gibi verimliliğin her türlüsünü deneyimleyeceksiniz onlarla. Hadi bu ay doğum günü olan hayatınızdaki tüm Boğa Burçlarına sıkı sıkı sarılın ve mutluluğun tadını çıkartın birlikte…

Sevgi ve mutluluk dolu güzel günlere….

Hülya DEĞER dip.ASA 2106

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s