YENİAY HANGİ HAYAT ALANIMIZDA DOĞACAK ?

 

july_14_new_moon_in_cancer_sm

Sahip olduğumuz, olmaya çalışıp çabaladığımız, bedelini ödediğimiz, ödemek için alın teri akıttığımız, dirsek çürüttüğümüz, bazen bu bedel ödemek konusunda oyun bozanlık ettiğimiz her ne varsa ” değer” kapsamında işte o konulara vurgu yapan bereketli ve verimli bir Yeni ay gerçekleşiyor bugün.Her ne kadar gökyüzünü gerileyen gezegen enerjileri doldursa da umudumuz ve geleceğe dair inancımız tam olmalı hayat yolculuğumuzda.  Boğa burcundaki Ay ve Güneşin kavuşumu belki de bizlere ihtiyaç duyduğumuz huzur, konfor ve verimliliği hediye ederek nefes almamıza yardımcı olacak.Gökyüzündeki retro gezegenlerin mesajlarını doğru okumaya başlarsak eğer; bazılarımızın uzun zamandır beklediği o güzel haberler yeni ayın  müjdeleyici enerjileri ile akmaya başlayacak.

Bakalım Yeni ay hayatınızın  hangi alanında doğuyor ?

KOÇ  VE YÜKSELENİ KOÇ BURCU OLANLAR :

Maddi alanınızda deneyimleyeceğiniz Yeni ay sizlere gelirleriniz, bütçeniz, sahip olduklarınız, harcamalarınız, size ait olan değerleriniz üzerinde etkili olacak.Gelirinizi etkileyecek gelişmeler, yeni kararlar gündeminize gelebilir.Yaşamınızda yeni harcama alanları açılabileceği gibi yatırım yapmanızı gerektiren koşullar da doğabilir.Gökyüzünde şu an retro gezegenler bu anlamda pek çoğumuzu desteklemiyor ancak gelecekte yapacağınız yatırım ve harcamalarınızı şimdi planlamanız, bu konuda tedbirli olmanız ve sonrasında harekete geçmeniz durumunda kazançlı çıkacaksınız. Şimdi iyi düşünüp, planlayarak verdiğiniz yatırım kanalları ileride sizlere karlılık olarak dönebilir.Maddi anlamda çok fazla risk almamalısınız.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

BOĞA VE YÜKSELENİ BOĞA BURCU OLANLAR :

Yeni ay üzerinize doğuyor 🙂 Odak noktanız kendiniz, fiziksel görünümünüz, kişiliğinizin dışarıya yansıyan bölümü olacaktır. Gerçekleştirmeyi istediğiniz planlarınız, yeni başlangıçlar,önünüze çıkan fırsatlar , görüntünüzle ilgili yapmak istediğiniz değişimler bu Yeni ayda gündeminize gelecek. Burcunuzda geri hareketli Merkür ün etkilerini sakın es geçmeyin ve her ne yapmak istiyorsanız iyi düşünüp,doğru planlayarak hareket etmeye çalışın.Sağlığınızla ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir.Fiziksel görünümünüzle ilgili değişiklik yapmak isteyebilirsiniz,Boğa burcundaki Venüs bu konuda sizi destekleyecektir.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

İKİZLER VE YÜKSELENİ İKİZLER BURCU OLANLAR :

Bu yeni ayda zihniniz oldukça yoğun olacağa benzer, oldukça temkinli ve dikkatli yaklaşmalısınız duyduğunuz haberlere zira sizden saklanan bazı şeyler ortaya çıkabilir.Bazı konularda sorumluluk almaktan sıkılmış olabilirsiniz ancak sizi bunlarla da yüzleştirecek bir Yeni ay var.Bazı şeyler sizin kontrolünüz dışında gelişebilir,planlarınızda aksamalar olabilir,bazı şeyleri elden çıkarmanız, feda etmeniz gerekebilir, ancak bu olaylar sizin ruhsal ve manevi olarak yepyeni bir boyuta geçmeniz için oluyordur mutlaka. Yeni ay size belki de kendinizdeki gerçek, öz  ve saf değeri bulmanız için bir ayna olacaktır. Retro gezegenlerin etkisi gökyüzünde bu kadar yoğunken içinize dönüp kendinizi sorgulamak ve bu doğrultuda yeni, yepyeni kararlar almak sizin için kolay olacak.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

YENGEÇ VE YÜKSELENİ YENGEÇ BURCU OLANLAR :

Yeni ay sizlere dostluk ve arkadaşlık alanlarında, işinizden elde ettiğiniz gelirler alanında ve umutlarınızı besleyen güzel bir alanda etki edecek.Profesyonel iş hayatınızdaki hedeflerinizle ilgili, bu alandan elde edeceğiniz maddi gelişmelerle ilgili şans ve fırsatlar önünüze gelebilir. Retro Merkürü de dikkate alacak olursak eski arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelip, yeni projeler üzerinde konuşabilirsiniz.Dostlarınızdan ihtiyaç duyduğunuz desteği alabileceğiniz gibi siz de ihtiyacı olan arkadaşlarınıza destek verebilirsiniz.”iyi şans evi” diye adlandırılan bu alanda doğan Yeni ay ihtiyacınız olan yepyeni bir fırsatı da ayağınıza getirebilir.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

ASLAN VE YÜKSELENİ ASLAN BURCU OLANLAR :

İş ve kariyer alanınızda yeni ve bereketli bir ay doğuyor, gündeminize işinizle ilgili yeni şans ve fırsatlar gelebilir.Bu kariyerinizle ilgili yeni bir dönemin başlangıcı olabilecek,bu alanda toplumdaki duruşunuzu güçlendirecek etkiler demektir.Yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz ancak gökyüzündeki retro gezegenler bu konuda acele etmemenizi, iyi düşünüp, sağlam adımlar atmanızı söylemekte.İş hayatında aktif olarak yer almayan Aslan burçları ise bu dönemde toplumsal durumlarını değiştiren  yeni bir döneme adım atabilirler, anne olmak gibi, çalışma hayatına yeniden başlamak ya da evlenmek gibi gelişmeler olabilir.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

BAŞAK VE YÜKSELENİ BAŞAK BURCU OLANLAR :

Yeni ay sizin hayata daha geniş çerçeveden bakabileceğiniz bir alanda gerçekleşiyor.Sürpriz bir yurt dışı  seyahati olabilir, yüksek öğretimle ilgili yeni gelişmeler olabilir, yurt dışı bağlantılı iş yapan Başaklar yeni fırsatlar elde edebilir bu yeni ayda. Eğitim hayatı devam eden Başaklar için güzel gelişmeler ve verimli sonuçlar alabilecekleri bir dönem var önlerinde, özellikle gökyüzünün büyük iyicili Jüpiter 9 Mayısta geri hareketini bitirip yapacağı güzel açılarla Başak burcunu destekleyecektir.Hayatınızda güzel bir dönemin habercisi olabilir bu Boğa Burcu yeni ayı. Size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirecek bir Yeni ay olmasını diliyorum.

TERAZİ VE YÜKSELENİ TERAZİ BURCU OLANLAR :

Ortak gelir sağladığınız her kim varsa hayatınızda, eşiniz, iş ortağınız, vb. bu kişilerin maddi durumları ve işleri  ile ilgili güzel gelişmeler dolaylı olarak size de yeni şans ve fırsatlar getirecektir bu yeni ayda.Eğer bir yeteneğinizi hayata geçirmek, yeni bir olaya başlamak istiyorsanız şimdi bunu “başkalarının kaynakları” ile birleştirmek, onlardan destek almak için güzel bir dönemdesiniz.Miras konuları gündeminize gelebilir.Bir borç veya kredi arayışınız varsa bulmakta zorlanmayacağınız bir dönem. Ancak geri hareketli gezegenlerin gökyüzünde etkili olduğu bu dönemde iyi düşünüp, ayrıntılı planlar yaparak kontrollü riskler almayı ihmal etmeyin.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

AKREP VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR :

Yeni ay sizlere ilişkiler alanından göz kırpacak.Eşiniz veya birlikte olduğunuz kişi ile duygusal paylaşımlar, ilişkinizle ilgili yeni bir gelişme ya da yeni bir ortaklık konusu gündeminize gelebilir. Retro gezegenler ilişkiler anlamında da sizleri daha dikkatli ve temkinli olmaya işaret etseler de Yeni ay ilişkilerinizde tensel ve duygusal anlamda haz alma dürtümüzü harekete geçirecektir. Retro Merkür geçmişte yaşanmış bir ilişkiyi tekrar gündeminize getirmiş olabilir ve bu yeni ayda ilişkileriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

YAY VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR :

Bu yeni ay sizlerin iş ve çalışma alanında, günlük hayatın aktiviteleri ve sağlık koşullarını da kapsayan alanda gerçekleşiyor.Çalıştığınız iş yerinde yeni koşullar oluşabilir, var olan koşullar (çalışma saatleri,ücret,yan haklar vb) ile ilgili olumlu gelişmeler meydana çıkabilir. Var olan iş koşullarından memnun olmayan Yay burçları yeni iş teklifleri alabilirler.ancak gökyüzündeki retro gezegenler bu anlamda çok destekleyici enerjiler vermiyor.Yeni bir fırsatla karşılaşırsanız enine boyuna iyice düşünerek yeni bir başlangıç yapın eğer mecbur kalırsanız.Süregelen bir sağlık probleminiz varsa bu dönem Yeni ay etkisi ile kendinizi daha sağlıklı hissetmeniz mümkün.Ay Boğa burcunda ve Boğa burcu vücudumuzda boyun ve ense bölgesini yönetir.Eğer tiroid problemi yaşıyorsanız bu dönem Yeni ayın pozitif enerjisi ile şifalanabilirsiniz. Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

OĞLAK VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR :

Aşk ve hayatın keyif veren yanları ile ilgili konularda etkili olacak bir Yeni ay sizler için.Her türlü yaratıcı ve sanatsal faaliyetlerinizi olumlu anlamda destekleyici, ilişkilerinizde zevk ve konforun keyfini çıkarabileceğiniz etkiler mevcut. Spor ya da sanatsal anlamda rekabet, yarış veya sınav döneminde olan Oğlak burçları Yeni ay döneminde sürpriz çıkışlar yapabilirler.Çocuk sahibi olan Oğlak burçları onlarla ilgili güzel haberler alabilirler.Çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler olabilir.Bu dönem yeteneklerinizi sergileme isteğiniz olabilir ve bu konuda da sürprizlere hazır olun.Gökyüzünde bulunan pek çok gezegen retro durumdalar ve enerjilerinden olumlu anlamda yararlanamıyoruz bu yüzden her ne yapacaksanız saydığım bu konularda tedbirli olmalı ve iyi plan yapmalısınız.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

KOVA VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR :

Yeni ay aile ve yuva alanınızda gerçekleşiyor.Eviniz ya da yaşadığınız ortam ile ilgili yeni adımlar, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.Ailenizi ilgilendiren konularda gündeminiz hareketlenebilir.Yeni bir eve taşınmaktan, bir mülk edinmeye , evinizde tadilat ya da yenilik yapmaya kadar uzanan bir dizi konudan, herhangi biri ile ilgilenmeniz gerekebilir.Gökyüzündeki çoğu gezegenin retro olduğunu düşünürsek bu konularda daha çok fikir alış verişi yapmanın, kar zarar muhasebesi yapmanın daha uygun olduğunu düşünüyorum. Aile büyüklerinizi ilgilendiren bir konuda yeni bir gelişme olabilir.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

BALIK VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR :

Eğitim çağındaki Balık Burçları için okulları ile ilgili güzel gelişmeler olabilir.Bu yeni ay gündeminize seyahat planı getirebilir.İletişiminizin artacağı bu dönem, sözleşme yapmak,üzerinde çalıştığınız bir konuda fikir alışverişinde bulunmak için yoğun bir gündeminiz olacak.Yeni ay kardeşlerinizle ilgili yeni gelişmelerin ve onlarla olan ilişkilerinizde yeni bir dönemin de habercisi olabilir. Yeni bir araba almak ya da arabanızı değiştirmek gündeminize gelebilir ancak merkür ve birçok gezegenin de retro olduğunu düşünürsek bu dönem sadece bu konuda fiyat-model ilişkisini araştırmanızı,satın alma işlemini ise iyi planladıktan sonra  retro etkilerin azaldığı döneme bırakmanızı tavsiye ederim.Yeni ayın size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

Hülya DEĞER  dip ASA 2016

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s