JÜPİTER DÜZ HAREKETİNE GEÇTİ! KİMLER HANGİ ALANDA ŞANSI YENİDEN YAKALAYACAK ?

başak jüpiter

Gökyüzünün bolluk ve bereket bahşeden, en büyük iyicili olan Jüpiter gezegeni Başak burcundaki retro dediğimiz geri hareketini geçtiğimiz hafta tamamladı ve düz hareket etmeye başladı.  2016 yılının ilk haftasından bu yana retro hareketli olan Jüpiter şimdi bolluk, bereket, iyimserlik enerjilerini haritalarımızda hangi hayat alanından geçiş yapıyorsa, o konularda ilerleme kaydetmemiz yönünde bizleri desteklemeye başlayacak.Bir süredir bir türlü ilerleme kaydedemediğimiz, istediğimiz fırsatlara ulaşamadığımız konular yerini daha olumlu enerjilere bırakacak ta ki 9 Eylül 2016 tarihine kadar.

Jüpiter’in düz hareketine başlaması genel olarak hepimize iyimserlik ve umut olarak yansıyabilir.Sağlık sorunlarımız varsa bunlarla ilgili olumlu gelişmeler kaydedebiliriz.Üzerimize aldığımız işleri en ince ayrıntısına kadar planlayıp, başarılı projeler olarak ortaya koyabiliriz.

Bakalım hangi burçlar Jüpiter’in düz hareketinden ne yönde etkileniyor ?

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR :

Çalışma alanınızda düz hareketine başlayan Jüpiter bu konuda yılın başından beri ilerlemekte zorlandığınız konularda sizleri desteklemeye başlayacak.Günlük rutinleriniz artabilir, işleriniz yoğunlaşabilir. Yeni iş fırsatları, iş yerinizde olumlu anlamda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Var olan bir sağlık probleminiz varsa buna daha rahat çözüm bulabileceğiniz dönemdesiniz.9 Eylül 2016 tarihine dek bu konularda gelişmelere açıksınız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Düz hareketine başlayan Jüpiter yaratıcılığınızda belirgin bir artış getirebilir sizlere. Aşk alanında hareket edecek olan Jüpiter beklediğiniz aşk ve ilişki fırsatını da getirebilir.Bahar ve yaz aylarında yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.Çocuklarınız varsa onları ilgilendiren konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ta ki 9 Eylül 2016 tarihine dek. Bu zaman dilimini yaratıcı işlere yoğunlaşarak değerlendirebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

Jüpiter’in düz hareketine başlaması sizleri en fazla ev , aile ve yuva konularında destekleyecektir.Ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz, olumlu ve güzel paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Ev değiştirmek, yeni bir ev almak, gayrimenkul konularında yatırım yapmak için güzel bir dönem.9 Eylül 2016 ya dek devam edecek bu güzel dönemi aile ilişkilerinizde yaşadığınız bir problem varsa çözümlemek yönünde de kullanabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

İleri hareketine başlayan Jüpiter sizleri yakın çevrenizden alacağınız destekler yönünde etkileyecektir. Komşularınız, yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ve onlarla olan ilişkileriniz gelişip,istediğiniz düzeye gelebilir. Eğitim konularında, seyahat ve iletişim konularında yavaş ilerlediğini düşündüğünüz gündem maddeleriniz varsa bunlar daha rahat ilerlemeye başlayacaktır.9 Eylül 2016 tarihine dek bu alanlarda destekler olumlu yönde olacaktır.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI

Alım-satım, finans, maddi konularla ilgili bir türlü istediğiniz ilerlemeleri sağlayamıyorsanız ,Jüpiter’in düz harekete geçmesi ile birlikte bu yönde destek bulabileceksiniz.Kazanç ve maddi alanınızda bulunan Jüpiter bolluk ve bereket enerjisini sizlere hissettirecektir. 9 Eylül 2016 ya dek bu alanda şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Jüpiter’in düz hareketine dönmesinden olumlu anlamda en çok etkilenecek olan sizlersiniz. Hayatınızın her alanında güzel gelişmeler olabilir arka arkaya gelen. Eğitim öğretim konularında, sağlık konularında ise özellikle şanslısınız.Beklemede olan konularınız istediğiniz doğrultuda ilerleyecektir. Yalnız sizleri kilo alma riskine sahip olduğunuz için uyarmalıyım 🙂 Ancak titiz ve düzenli Başak burçları bu konuda da dikkatli olacaklardır eminim 🙂 9 Eylül 2016 tarihine kadar burcunuzda kalacak olan Jüpiter den olumlu anlamda yararlanmaya bakın zira sizin burcunuza Jüpiterin bir sonraki misafirliği 12 yıl sonra olacak.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Şu an şans ve fırsatlara hem de ciddi anlamda şans ve fırsata hazırlıklı olun zira 9 Eylül 2016 da burcunuza geçecek olan Jüpiter şu an sizi psikolojik olarak buna hazırlamakla meşgul.Şu an içsel olarak hissettiğiniz iyimser duygularınızı besleyin ve şanslı olaylar için kendinizin bir tür “hazırlık” döneminde olduğunuzu düşünün.Asıl bolluk ve bereketi Jüpiter’in 9 Eylül 2016 da burcunuza girmesiyle deneyimleyeceksiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Jüpiter bolluk ve bereket enerjisini arkadaş ve grup ilişkilerinizde sunacak sizlere. Eğer geleceğe yönelik hedeflerinizde, umutlarınızda duraksamalar, hayal kırıklıkları ve bir takım terslikler yaşıyorsanız Jüpiter şimdi bu konularda sizleri desteklemeye başlayacak.Çevreniz genişleyebilir, değişik grup ve derneklerde çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz.İşinizden elde ettiğiniz kazançlarınızda artış yaşayabilirsiniz.Bu dönem daha dışa dönük olursanız şans ve fırsatları daha kolay yakalayabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI

İşiniz ve kariyerinizle ilgili konularda bir süredir yaşadığınız durgunluk ve duraksamalar yerini daha olumlu gelişmelere bırakabilir.9 Eylül 2016 ya dek olan dönemde bu konularda şans ve fırsatlar önünüze gelebilir.Yeni iş teklifleri alabilir, işinizle ilgili oldukça gelişim ve başarı sağlayacağınız bir döneme başlayabilirsiniz.Toplumsal alanda kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Başka ülkelerle iş yapıyorsanız (ithalat-ihracat gibi), yayıncılık sektöründeyseniz, turizm alanında girişimlerde bulunuyorsanız ve bir süredir bu konularda yerinizde saydığınızı hissediyorsanız , Jüpiter’in düz harekete geçmesiyle birlikte yeniden  bu konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahatleriniz artabilir, farklı ülkeler ve kültürlerle ilgili deneyimler yaşayabilirsiniz. Yüksek öğrenim çağında olan Oğlak burçları ya da belli bir konuda eğitim alıp uzmanlaşmak isteyen Oğlak burçları 9 Eylül 2016 tarihine kadar olan süreçte olumlu enerjiler altındalar.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Jüpiter’in düz hareketine başlayacak olması ortaklaşa yaptığınız işlerden elde ettiğiniz kazançlarınızı arttırıcı bir etki yapabilir.Bir yerlerden alacağınız paralar var ve bunları tahsil etmekte zorlanıyorsanız şimdi bunları toparlayabileceğiniz dönemdesiniz. Kredi ve borç arayışı içerisindeyseniz 9 Eylül 2016 tarihine kadar olacak süreçte istediğiniz finansal desteği bulmakta zorlanmayacaksınız. Evli olan Kova burçları eşlerinin gelirleri ile ilgili artış yaşayabilir.Bir miras alma durumunuz gündeminize gelebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Jüpiter uzun zamandır eşinizle veya ortağınızla ilgili konularda sizlere tam olarak desteğini gösteremedi retro hareketinden dolayı.Jüpiter 9 Eylül 2016 tarihine kadar olan dönemde eş ve ortaklıkla ilgili konularda güzel gelişmeler, varsa bu konularda sorunların giderilmesine yönelik adımların atılması konularında size destek verecek. Bekar olan ya da bir bir ilişkisi olmayan Balık burçları sürpriz evlilik ya da ilişki teklifleri alabilirler. Ortaklaşa yaptığınız işlerle ilgili olarak güzel gelişmeler altındasınız.

Hepimize bolluk ve bereket dolu güzel günler diliyorum, gökyüzü rehberimiz olsun…

HÜLYA DEĞER  Dip.ASA

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s