GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA 20 Mayıs-20 Haziran

ikizlerresim

MUTLU YILLAR İKİZLER BURÇLARI 🙂

Güneşin KOÇ Burcuna girmesi ile başlayan astrolojik takvimimiz BOĞA burcunun kararlı enerjileri ile devam etti ve şimdi de İKİZLER Burcunun kıpır kıpır enerjileri altına giriyoruz . Bu ay doğum gününü kutlayacak tüm İkizler Burcu mensuplarına mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum. Şimdi İKİZLER burcu başta olmak üzere hepimiz daha hareketli, daha iletişime açık, daha meraklı, daha neşeli bir yapıya bürünmeye hazır haldeyiz. Üstelik bir süredir retro harekette olan İKİZLER burcunun yönetici gezegeni de olan MERKÜR  22 Mayıs ‘da düz harekete başlayacak ki bu da bizlerin iletişim kurma, bilgi alma- bilgi verme, daha objektif ve dışa dönük enerjilerle hareket etmemize, düşünmemize yardımcı olacak.Karar vermekte zorlandığımız konular, iletişim alanında yaşadığımız gecikmeler Merkür retrosunun bitmesi ile daha akıcı hale gelecek.13 Haziran 2016 da Merkür’ün Boğa burcundan çıkıp İkizler Burcuna girmesi ile iletişim konuları daha fazla gündemimize gelmeye başlayacak.İkizler Burcu enerjisini daha fazla hissetmemize neden olacak.

ikizler-burcu-ozellikleri

Hayatınızda bir İKİZLER BURCU varsa onları astrolojik verilerin ışığı altında  biraz daha yakından tanımak ister misiniz ?  Mesela bu doğum günü için onlara bir sürpriz hazırlıyorsanız neler onları mutlu eder bilmek ister misiniz ?

  • İKİZLER burcunun merakları sınırsızdır. Her tür bilgiyi merak ederler. Onlara herhangi bir konuda bilgi veriyorsanız lütfen konuyu çok uzatmayın. Günlük hayatta işlerine yarayacak, pratik ve hemen uygulayabilecekleri bilgilere açıktırlar, detaylı ve derin bilgiler onların pek ilgisini çekmez.
  • Konuşurken baktınız ki elleri ayakları oynamaya başladı, saçları ya da elleri ile oynuyor bilin ki karşınızdaki İKİZLER sıkılmaya başlamıştır.Bu durumda konuyu değiştirin çünkü onlar uzun süre aynı konuda sohbet etmekten, aynı kişi ile uzun süre bir arada olmaktan, aynı mekanda saatlerce bulunmaktan çok çabuk sıkılırlar.
  • Eğer bir İKİZLER burcu ile birlikteyseniz onun zekasına, iletişim yeteneğine hayranlık duymamanız mümkün değil. Yaptığı ince espriler ile sizi güldürebileceği gibi oldukça değişik ilgi alanlarında bilgi sahibi oluşu ile de sizleri hiç sıkmayacaktır. Bu burcun mensupları oldukça eğlenceli, çok yönlü ve beceriklidirler.
  • İKİZLER burcunun daima uyarılmaya ihtiyacı vardır bu yüzden ilişkinizde entelektüel yönünüzü özellikle ortaya çıkarın ve bildiklerinizi onunla daima paylaşın.
  • İKİZLER in iki yönlü doğasına da hitap etmeye çalışın, yani hem günlük yaşamdan bilgilerle hem de entelektüel bilgilerle onu destekleyin. Su faturasının kaç lira geldiğini bilmek ya da  atomun yapısını bilmek  onlar için aynı derecede önemlidir.Çünkü her tür bilgiye ulaşmak isterler.Yeter ki bilgi çok fazla derinlikli olup uzun süre onları bir konuda sabit tutmasın.
  • Çok fazla ilgi alanına sahip olmaları ve iletişim kurmaktaki yetenekleri sayesinde çok sayıda arkadaşları olur, pek çok sosyal faaliyetin içinde yer alırlar. Bu yüzden hareketli ortamlardan ve kalabalık arkadaş topluluklarından hoşlanmıyorsanız İKİZLER burcuna ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.
  • Duygusal ilişki yaşadığınız bir İKİZLER varsa hayatınızda , onları duygusal anlamda sığ, havai ve uçarı bulabilirsiniz.Unutmayın onları harekete geçiren bilgi akışıdır, düşünme ve hareket yeteneğidir. Uzun uzadıya geleceği planlamak yerine “an” da kalmaya daha yatkındırlar.Bu yönlerini anlamaya ve kabul etmeye başladığınızda oldukça eğlenceli bir partner olan İKİZLER burcu ile çok iyi anlaşacaksınız.Unutmayın onlar “çift kısmetli” dirler 🙂 Herhangi bir konuda onları bir şey yapmaya zorlamanız onları huzursuzlaştırır ,sizden uzaklaşmalarına neden olabilir.
  • İKİZLER Burcu sizden konuşmadan önce düşünmenizi  ve davranmadan önce de konuşmanızı ister.Çünkü O hayatındaki bir boşluğu ya da uyumsuzluğu kapatmak için konuşmayı , yazmayı ve iletişimin her türlüsünü kullanmayı tercih edecektir. Hatta bazen uç durumlarda aldatma, yanıltma ya da yalana da baş vurabilirler bu boşlukları doldururken.
  • Konuşmayı çok severler ama dinleme konusunda çok da başarılı değildirler.Konuşma anında sık sık sözünüzü kesebilirler.Çok hızlı konuşurlar ve genellikle de konuşmaları plansız olduğu için konudan konuya hızlıca geçiş yapabilirler.Bazen onları yorucu bulmakta haklı olabilirsiniz 🙂

Hayatınızda bir İKİZLER burcu varsa ve bu doğum günü için onlara bir hediye almak istiyorsanız son model bir cep telefonu alabilirsiniz.(Aman dikkat şu an Merkür retroda eğer cep telefonu vb. iletişim aletleri alacaksanız 22 Mayıs’tan sonraya bırakın !)Böylece tüm sevdikleri ile ya da tanısın tanımasın tüm insanlarla sosyal medya ağları sayesinde iletişim kuracaktır 🙂

Kitap her zaman onlar için favori hediye olabilir, bilgiye ulaşımlarını kolaylaştırmak açısından hobisi olan bir konuda yayın yapan dergi aboneliği hediye edebilirsiniz mesela.

Seyahat etmek de onların en sevdikleri arasındadır,ilgisini çekecek bir yere ait seyahat bileti hediye edebilirsiniz.Eğer bunu bir de grup aktivitesi olarak planlayıp, arkadaşlarının da katılımını sağlarsanız tam on ikiden vurmuş olursunuz 🙂

Onlar için en güzel hediyelerden biri de tüm sevdiklerini bir araya toplayıp müzikli, yemekli bir parti düzenlemek olabilir.Sosyal ortamların aranan insanı ,konuşkan ve hareketli İKİZLER burcu için bu parti çok eğlenceli geçecektir.

Hayatınızda bir İKİZLER burcu varsa onlara sıkı sıkı sarılın bu doğum günlerinde ve hayatınızda oldukları için her zaman mutluluk duyun zira onlar tanrının yeryüzündeki habercileridir ve dünyamızı daha yaşanılır kılmak için insanları iletişim yolu ile birleştirme görevini üstlenmişlerdir.

Hepimize mutluluk dolu nice güzel günler diliyorum, gökyüzü rehberimiz olsun .

Hülya DEĞER dip.ASA

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s