GÜNEŞ YAY BURCUNDA 22 Kasım-22 Aralık : İNANÇ MUCİZEYİ MÜMKÜN KILAR

pluton

Güneşin Akrep burcunda bulunduğu süreç içerisinde gizli, saklı, kıyı bucak tabu olan her ne varsa ruhumuzun derinlerinde yüzleştik, bilinmeyen her ne varsa yaşamımızda görmekte zorlandığımız derinlemesine incelemeye çalıştık ve bugün gece saatlerinde Güneş’in YAY burcuna geçişi ile birlikte umuda, inanca ve iyimserliğin o naif ve hepimizi yükselten enerjisine doğru yol almaya başlayacağız.

Doğum haritalarımızda Yay burcunda bulunan gezegenler ve bu burcun yönetiminde olan hayat alanları söz konusu olduğunda genişlemek , büyümek isteriz. Bu alanlarda iyimser ve hevesli oluruz. Gözü kara bir şekilde risk almaya da hazırızdır.Yay burcunun yöneticisi Jüpiter’in desteklediği bolluk ve bereket enerjisi bizi bu hayat alanlarda bekler. Kimimiz eşimizi, kimimiz işimizi, kimimiz parayı , kimimiz çocuğumuzu anlatan alanda deneyimleriz bu YAY burcunun genişleten, büyüten ve zenginleştiren, anlam katan enerjisini.

Güneş Yay Burcu yolculuğu daha iyimser olacağımız, kendimize ve hayata karşı daha çok inanacağımız, ümidimizi tazeleyen bir dönem olacaktır. Özellikle Hava ve Ateş grubu burçlarda gezegen yerleşimleri yoğun olan kişiler ( Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova, Terazi ) bu bir aylık süreçte Yay burcunun hayata karşı takındığı temel motivasyonu olan “anlam arayışı” nın peşine düşecekler.Daha hevesli, daha umut dolu ve geleceğe dair daha inançlı olacaklar. Umut değil midir ki hayatta bizi diri ve güçlü durmaya motive eden ? Düştüğümüz zamanlarda ayağa kaldırıp, yeniden deneme cesareti veren ?

YAY burcu sürecinde daha pozitif,hevesli,esnek, değişken koşullara daha rahat uyum sağlamamızı kolaylaştıran ama canlı, aktif enerjiler hayat bulacak. Deneyime daha açık olabileceğiz, içten bir şekilde “denemek”, “deneyimlemek” isteyeceğiz hayatı. Küçük şeylerle mutlu olmamız  YAY enerjisi ile uyumlu olanlar açısından çok daha kolay olacak. Hayatımızda yeni hedeflerin, umudun, iyimserliğin peşinde olacağız. Güzel günler yaşama umudumuz kıpırdanacaktır. Kimimizin inançları yaşayacakları mucizeleri gerçek kılacaktır.

Güneşin Yay burcunda olduğu süreçte karşılaşabileceğimiz en tehlikeli enerji gerçeklere karşı gözümüzü kapamamıza neden olacak derecede aşırı iyimserlik olabilir. Hayat denge üzerine kurulmuş durumda hepimizin de bildiği gibi. Abartılı bir iyimserlik, her şeyi toz pembe gözlükler altında görme eğilimi bizi gerçek hayatın sorumluluklarından ve problemlerin çözümünden de uzaklaştıracaktır. Her şey güzel olsun, herkesi mutlu edelim, bir problem yaşamayalım, tadımız kaçmasın diye tutabileceğimizden fazlasını söz verip, sonrasında da verdiğimiz sözlerin ağırlığı altında ezilebiliriz.

Yay toplumsal bir burçtur. Her çeşit ortamda insanlarla daha rahat iletişim kurabileceğimiz bu süreçte seyahatler, eğitimler, uzak kültürlere dair konular, felsefi ve spritüel konular her zamankinden daha çok ilgimizi çekebilir. Daha sezgisel olabileceğimiz bu bir aylık süreçte en uzun yolculuklardan biri olan içimize doğru yapacağımız yolculukla dilerim ki her birimize o ışık yol göstersin…

Tüm Yay burçlarının doğum günü şimdiden kutluyorum…Sevgi ve umutla gökyüzü rehberimiz olsun…

Hülya DEĞER  dip.ASA

happy birthday sagittarius ile ilgili görsel sonucu

© Hülya Değer’e ait tüm yazıların yayın hakkı saklıdır. Yazar adı belirtilmeksizin kullanılamaz, alıntı ve kopyalama yapılamaz.

 

 

GÜNEŞ YAY BURCUNDA 22 Kasım-22 Aralık : İNANÇ MUCİZEYİ MÜMKÜN KILAR” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s