SİZLERİ 14 ARALIK İKİZLER DOLUNAYI MANDALA ÇALIŞMASINA BEKLİYORUM

peceli-isis

2016 yılının son günlerini yaşarken, geride bıraktığımız günlerin acı tatlı enerjileriyle ve onların kalıntılarıyla biraz yorgun, bazen endişeli, bazen keyifli zamanlar geçirdik.
Yılı bitirmeden önce dedik ki yeni yıla, yaşadıklarımızın artıkları ile girmeyelim, arınalım, temizlenip yenilenelim.
Bu niyet doğrultusunda, astrolojik olarak en uygun güne odaklandık: 14 ARALIK ÇARŞAMBA 2016 SAAT :13.00 te kişiye özel doğum haritalarının yol göstericiliğinde, sıkıştığımız alanlarda, arınma ve temizlik gerçekleştirmek için Mandala Çalışması !

BU MANDALA ÇALIŞMASININ DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR , NELER YAPACAĞIZ ?

14 ARALIK 2016 da İKİZLER BURCUNDA bir DOLUNAY gerçekleşecek. Dolunay zamanları kozmik enerjinin en yoğun açığa çıktığı ve insan bedeni ve zihni üzerinde etkilerinin hissedildiği özel zaman dilimleridir. Bu nedenle bu yoğun enerjileri mandala çalışmamızda şifaya dönüştürmek adına çalışmamızı da bu ÖZEL ZAMANDA yapacağız.
Bu çalışmamızda genel olarak Mandala nedir? Mandalanın felsefesi nedir ? Mandalanın çeşitleri nelerdir sorularına dair bir sunumumuzun ardından, KİŞİYE ÖZEL DOĞUM HARİTALARINDAN YOLA ÇIKARAK “ ARINMA VE TEMİZLİK MANDALASI çizeceğiz.
BU ÇALIŞMA İLE ASTROLOJİK DOĞUM HARİTALARIMIZDA DOLUNAY ETKİLERİNİ HANGİ HAYAT ALANLARIMIZDA DENEYİMLİYORSAK O KONULARA ODAKLANACAĞIZ, yaşamımızda hissettiğimiz tıkanıkları açmak ve bırakmak istediğimiz alışkanlık ve düşünce kalıplarımızı dolunayın yoğun enerjisi ile birlikte arınma ve temizlenme mandalalarımıza şifa olarak kodlayacağız.
DİĞER MANDALA ÇALIŞMALARINDAN FARKLI OLARAK KATILIMCILARIN BİREYSEL DOĞUM HARİTALARINDAN DOLUNAYI DENEYİMLEDİĞİ HAYAT ALANLARI KONUSUNDA BİLGİ PAYLAŞIMI YAPILDIKTAN SONRA HANGİ KONULARDA ÖZELLİKLE YOĞUNLAŞABİLECEKLERİNE DAİR BİLGİ VERİLİP ARDINDAN ÇİZİM AŞAMASINA GEÇİLECEĞİ İÇİN KATILIMCILARIN ÇALIŞMA ÖNCESİNDE DOĞUM BİLGİLERİNİ GÜN, AY, YIL VE YER OLARAK info@darmanas.com ADRESİNE BİLDİRMELERİ VE EN GEÇ 12 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR. (DOĞUM SAATİNİ TAM OLARAK BİLMEYENLER BELLİ BİR ZAMAN ARALIĞI OLARAK BELİRTEBİLİRLER, ÖRN:ÖĞLEN4-5 ARASI GİBİ)
ÇALIŞMA SIRASINDA GEREKLİ OLAN TÜM MALZEMELER TARAFIMIZDAN TEMİN EDİLECEKTİR.

MANDALA NEDİR ? MANDALA ÇİZMENİN FAYDALARI NELERDİR ?
Mandala daire, yuvarlak,bütünlük, tamamlanma anlamına gelen Sanskritçe bir sözcük olup “enerjiyi tutan kap” anlamına gelmektedir. Mandala çizme süreci bir tür meditasyondur. Mandala çizme sürecini kendi içimize yapacağımız bir tür yolculuk olarak değerlendirdiğimizde, mandalayı yaparken hislerimizi, dileklerimizi çizdiğimiz mandala tarafından tutulduğuna inanarak oluşturup, niyetlerimizi kodlayabiliriz ya da olumsuz enerjilerimizi, bizi aşağıya çektiğini düşündüğümüz inançlarımızı, bırakmak istediğimiz alışkanlıklarımızı ve duygularımızı da çizimimize kodlayarak bir nevi şifa aracı olarak Mandala enerjisinden faydalanabiliriz.
• Mandala çizmek zihnimizi sakinleştirir, içimizden yükselen, bizi rahatsız eden sesleri ve karmaşayı susturur, ruhsal dinginlik sağlar.
• Mandala bilinçaltımızda saklı olanların açığa çıkmasına yardımcı olur.
• Mandala çizmek konsantrasyonumuzu arttırır, daha sabırlı olmamıza katkı sağlar.
• İçimizde var olanı dinlemeye ve anlamaya çalıştığımız mandala çizim süreci, bütünlüğü görmemizi sağladığı gibi farkındalığımızı da arttırır.

ATÖLYE ÇALIŞMASINA KATILIM ŞARTLARI:

Çalışma, 14 Aralık 2016 Çarşamba Günü
Saat 13.00 – 15.00 arası gerçekleşecektir.
KATILIM İÇİN: en geç 12, 12, 2016 tarihine kadar info@darmanas.com adresine
*Telefon numarası ve
* DOĞUM BİLGİLERİNİ GÜN, AY, YIL VE YER OLARAK belirten bir mail atılması ve onay maili sonrası ön ödeme yapılması gerekmektedir.
ÖN ÖDEME: Onay mailini takiben , gönderilecek olan hesap numarasına 20 TL.
3 kişi ve üzeri grup kayıtları için %10 indirim uygulanacaktır.
ÜCRET: 70 TL+ KDV

HÜLYA DEĞER KİMDİR ?
1972 yılında Eskişehir’de doğmuştur. A.Ü.İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Öğrencilik yıllarından itibaren çalışma hayatının içerisinde olmuş, Özel kurum ve Kuruluşlarda, Halkla İlişkiler Yöneticiliği, Mağaza Yöneticiliği, Metin Yazarlığı, Reklam Planlaması gibi pozisyonlarda profesyonel iş yaşamı içerisinde yer almıştır.
Çok uzun yıllar kişisel ilgi düzeyinde tuttuğu astrolojiye olan merakı AstroArt Astroloji okulunda Öner Döşer’den 3 yıllık Klasik Astroloji eğitimi almaya kadar uzanmıştır. Ayrıca yine aynı kurumda “Horory” ( soru astrolojisi) eğitimini de tamamlamıştır. Eğitimler sonunda ustalık sınavlarını başarı ile vererek Uluslararası Profesyonel Astroloji Derneği’ne ( APAI) katılma hakkı elde etmiştir.
Ülkemizin eski astrologlarından Murat Gürgün ‘den, astrolojinin kişinin yaşam yolculuğu ve kişisel potansiyellerin farkındalığı üzerine kurgulamış olduğu “ Yol Haritası ” eğitimlerine 2 yıl boyunca devam ederek “Yol Haritası ve Yaşamı Yönetmek”, “ Yol Haritası ve Farkındalık”, “Yol Haritası ve Bilinç” etaplarını başarı ile tamamlamıştır.
Anette Inselberg’den Reiki1 ve Reiki 2 uyumlamaları, Nedret Gülcan’dan Nefes Eğitimi, Buket Elbeyoğlu’dan EFT, EFT MATRİX eğitimleri de almıştır. Cemal Nur Sargut ‘un Tasavvuf derslerine katılmış ve bu konuda da kendini geliştirmek adına kurs ve seminerlere ve Mesnevi Okumalarına devam etmektedir.
Mandala konusunda çeşitli kurum ve kuruluşlarda dersler vermekte, Astroloji ve Mandala çalışmalarını birleştirerek kişisel değişim ve dönüşüm çalışmaları yapmaktadır.
Kendisine ait www.astrolojininrehberligi.wordpress.com blogundan astroloji penceresinden güncel gökyüzü yorumları yapmakta, astroloji danışmanlıkları vermektedir, İndigo dergisinde kadrolu olarak astroloji yazarlığı yapan Hülya DEĞER ,bol bol okumakta ve yazmakta, mandala çizmeye ve dersler vermeye devam etmektedir.
Evli olan Hülya Değer, 18 yaşındaki Defne’nin ve 14 yaşındaki Kerem’in de annesidir.

DARMANAS KONSTELASYON NEREDE ?

Ulaşım bilgileri için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz 🙂

İstanbul Caddesi. Mektep Arkası Sok. No:2/8 Bakırköy İSTANBUL

info@darmanas.com

astrolojirehber@gmail.com

SİZLERİ 14 ARALIK İKİZLER DOLUNAYI MANDALA ÇALIŞMASINA BEKLİYORUM” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s