BURCUNA GÖRE ANNELERİMİZ

HÜLYA DEĞER

hangi_burc_anne_nasil_davranir

Anne olsun olmasın; kalbinde merhamet ve insan sevgisi olan, yaratılmış tüm canlılara bir anne titizliği,sevgisi ve hoşgörüsü ile yaklaşan, doğurmakla değil asıl bakmak,korumak ve yetiştirmekle anne olunabileceğine inanan tüm kadınlarımızın anneler günü kutlu olsun 🙂

Bugün burçlarına göre annelerimizi anlatan eski bir yazımı yeniden paylaşmak istiyorum. Yorumları okurken eğer biliyorsanız Ay burcuna  göre de okumalısınız çünkü astrolojik olarak AY hem annemizi, onunla ilişkimizi hem de anneysek eğer kendi annelik yapış tarzımızı, çocuğumuza yaklaşım tarzımızı, bakma, büyütme ve besleme potansiyelimizi anlatır.

Doğum haritalarımızda AY; içinde bulunduğu burç, hangi fazda olduğu, diğer gezegenler ile yaptığı açılar, hangi alanda bulunuyor oluşu ile bizlere çok fazla şey anlatır. Bu konularda ayrıntılı bilgi almak için astrolojirehber@gmail.com a sorularınızı yazabilirsiniz 🙂 Ben bu yazımda genel olarak burçlarına göre annelik yapış tarzını anlattım. Bakalım okuyunca kendi annenizi ya da anne iseniz eğer kendinizi anlatan ifadeler bulabilecek misiniz ?

View original post 1.349 kelime daha

BURCUNA GÖRE ANNELERİMİZ” üzerine bir yorum

  1. Geri bildirim: BURCUNA GÖRE ANNELERİMİZ | tabletkitabesi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s