2020 yılını uğurlarken….

2020 yılı eminim her birimizin hayatında çok ama çok önemli kırılmaların yaşandığı, global olarak yaşadığımız corona virüs salgını nedeniyle zorunlu olarak sosyal hayatın içinden evlerimize çekildiğimiz, maddi ve manevi bir dizi problemlerle uğraştığımız bir yıl oldu.

Birkaç ay sonra 2021 yılını karşılayacağız ama astrolojik olarak önemli birer fenomen olarak kabul edilen tutulmalardan 2 tanesi 2020 yılının kapanışını yapacaklar.

30 Kasım 2020 8 drc İKİZLER burcu AY TUTULMASI

14 Aralık 2020 23 drc YAY burcu GÜNEŞ TUTULMASI

5 Mayıs 2020 de burç değiştiren ay düğümleri doğal olarak da Tutulmaların eksenini İKİZLER ve YAY burcuna çevirmiş oldu. ÖNCÜ burçlardan, DEĞİŞKEN burçlara geçen tutulma aksları bizlere artık kaçınılmaz olan değişimin işaretlerini veriyorlardı. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz şu yazıma göz atabilirsiniz: KADERSEL YOLUMUZDA YENİ BİR SAPAK: AY DÜĞÜMLERİ İKİZLER- YAY BURÇLARINDA 5 mayıs 2020- 18 ocak 2022 Global anlamda olan bu büyük değişimlerin elbette bireysel yaşamlarımızda da birer karşılığı var ve bizler astrolojik semboller yardımı ile bu değişimin neresinde durduğumuzu, değişimden payımıza düşenleri görebilme şansına sahibiz. 5 Haziran 2020 de YAY burcunda AY Tutulması ile başlayan bu seri, 2020 yılı bitmeden , biri Ay biri Güneş tutulması şeklinde gerçekleşerek 2021 ilkbaharına kadar önemli etkileri açığa çıkartacak.

Yapmayı planladığım bu etkinlikte genel anlamda tutulmaları, onların neden bu kadar önemli olduğunu, her iki tutulmanın da açığa çıkarmasını beklediğimiz olası etkilerini anlatacağım. Genel bilgi girişinin ardından da siz değerli katılımcıların bireysel haritaları üzerinden de tek tek her iki tutulmanın muhtemel etkilerini değerlendireceğim.

Seminer bireysel haritalar üzerinden de ilerleyeceği için katılmak isteyen siz değerli astroloji severlerin mutlaka kayıt sırasında doğum bilgilerine de ihtiyaç vardır. Tam doğum saatini bilmeyenler olabilir aramızdan, bu durumda da çok dar bir zaman aralığı verebilirsiniz. Örneğin sabah 10 ila 11 gibi. Seminer sonrasında da doğum haritalarınız sizlere hediye edilecektir.

Seminer ONLİNE ortamda gerçekleşecek olup seminer katılım ücreti 100 liradır. Go to Meeting üzerinden yapacağım seminere katılanlara, seminerden 1 gün önce katılım linkini maille gönderip, gereken bilgilendirmeleri yapacağım.

Seminere katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir, sizinle en kısa sürede irtibat kurulacaktır.

Sevgi ve ışıkla, gökyüzü rehberimiz olsun…

Astrolog Hülya DEĞER dip.ASA

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s