2021 YILININ SON TUTULMALARI BENİ NASIL ETKİLEYECEK?

Her ay gökyüzünde bir yeniay bir de dolunay gerçekleşir ve eğer bu göksel olaylar kadersel temaları anlatan AY DÜĞÜMLERİ ile yakın konumda gerçekleşir ise artık bir TUTULMA olarak adlandırılır ve etkileri itibariyle  AY TUTULMASINI çok kuvvetli bir Dolunay; GÜNEŞ TUTULMASINI ise çok kuvvetli bir Yeniay olarak değerlendirmek yanlış olmaz.

Tutulmalar açığa çıkardıkları enerjileri itibariye hayatımızda çok önemli kırılmalara, yön değişimlerine, geriye dönüp baktığımızda kişisel hayat hikayemizde hatırlayacağımız majör olaylara neden olabilirler. Bu durum eğer kişisel doğum haritanız üzerinde önemli bir noktanın ya da gezegenin TUTULMA ile doğrudan bağlantıda olduğu durumda ise;  kaçınılmaz denebilecek ama olumlu, ama olumsuz (harita potansiyelinize göre) durumların içerisinden geçmenize neden olabilir.

19 Kasım 2021 BOĞA burcundaki AY TUTULMASI özellikle sabit burçlarda gezegen yoğunluğu olanları (KOVA-ASLAN-BOĞA-AKREP) daha çok etkisi altına alacak ve 2022-2023 yılları arasında Boğa ve Akrep aksında gerçekleşecek tüm tutulmalar bu burcun mensuplarını çok daha fazlası ile etkileyecek.

4 Aralık 2021 YAY burcundaki GÜNEŞ TUTULMASI ise özellikle geçtiğimiz 1,5 yıldır değişken burçları (YAY- BAŞAK- BALIK- İKİZLER) çok daha fazla etkisi altına alan YAY-İKİZLER aksının son tutulması. Bu son tutulma ile beraber düğümlerin de burç değiştirmesi 1,5 yılık bir döngüyü kapatacak.

Bu seminerin konusu da işte bu. 2021 yılını bitirmemize az bir zaman kala, birisi bu ay içinde, diğeri Aralık ayı ilk haftasında gerçekleşecek tutulmalar ;

  • Sizi nasıl etkileyecek?
  • Doğum haritanız nasıl bir tetik alıyor?
  • Bu durumun olası sonuçları neler olabilir?

Seminer Tarihi 13 Kasım 2021 Cumartesi saat 20:30 dir. Online olarak , Go To Meeting üzerinden gerçekleşecek.

Seminerde her iki tutulmanın da genel bir açıklaması, olası genel etkileri anlatıldıktan sonra kişisel doğrum haritalarınızı da açarak size özel etkiler de paylaşılacaktır.

Bu yüzden bu seminer ücretli olup kayıt sırasında mutlaka doğum bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Kayıt olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurup ulaştırın lütfen.

Her bir tutulmanın hayatımıza huzur, bereket, sağlık ve mutluluk getirmesine vesile olması dileklerimle,

Sevgi ve ışıkla gökyüzü rehberimiz olsun,

Astrolog Hülya DEĞER dip.ASA

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s